Zapanuj nad swoimi rezerwacjami w hotelu


Nie wiesz co zrobić, aby opanować cały ten chaos, związany z tworzeniem rezerwacji w hotelu? Nie próbuj radzić sobie z tym sam! W świecie nowoczesnych technologii już dawno naprawdę sprytnie rozwiązano ten problem. W jaki sposób? Program do rezerwacji hotelowychhttp://www.gip.com.pl/systemy-hotelowe-i-gastronomiczne/hotele/ – stanowi idealne rozwiązanie tej kwestii!

Jaki program do rezerwacji hotelowych wybrać?

Przede wszystkim dobry program do rezerwacji hotelowych powinien być kompleksowy, to znaczy powinien całościowo obejmować zarządzanie pracą hotelu. Co jeszcze? Oczywiście, kolejne ważne kwestie to niska cena i prosta, niemalże intuicyjna obsługa programu, tak, aby każdy pracownik hotelu był w stanie go bez większego problemu opanować. Ale gdzie znaleźć taki program, który spełni wszystkie te wymagania? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą informację – program do zarządzania hotelem RH2 łączy w sobie wszystkie te cechy. Zapoznaj się z jego ofertą już dziś!

Co oferuje program do zarządzania hotelem RH2?

Program do zarządzania hotelem RH2 obejmuje przede wszystkim, zarówno obsługę recepcji, rezerwacji, zarządzania i marketingu w hotelach o bardzo różnej wielkości, już od kilkudziesięciu aż po kilkuset pokoi. Oferowany przez nas system pos dysponuje praktycznie pełnym zakresem funkcji dla największych hoteli, które posiadają naprawdę rozbudowaną strukturę i bardzo zróżnicowaną i urozmaiconą ofertę, jednakże dzięki jak najbardziej modułowej budowie i wygodnej parametryzacji można go dostosować do wielu różnych obiektów o dowolnej wielkości, co dodatkowo znacznie upraszcza wdrożenie i działanie oprogramowania hotelowego RH2 w obiektach, które nie wykorzystują w pełni możliwości tego właśnie programu.

Program ten jest przede wszystkim kompleksowy i obejmuje wszystkie elementy z zakresu zarządzania hotelem, a mianowicie:
– rezerwacje hotelowe;
– obsługę grup w rejestracji;
– rozliczanie za pobyt;
– przeprowadzanie transakcji w walutach obcych;
– obsługa i rozliczanie minibarów;
– rozliczanie prowizji z biurami podróży;
– elementy CRM, czyli takie kwestie jak obsługa umów z kontrahentami, czy tworzenie bazy mailingowej;
– współpraca z pakietem MS Office;
– zestawienia finansowe i statystyczne pracy hotelu;
– zarządzanie cenami;
– możliwość połączenia z innymi urządzeniami;
– dokładność i szybkość przekazu danych odnośnie dostępności pokoi w hotelu na portalach rezerwacyjnych.

Wszystko to w naprawdę rewelacyjnej cenie i formule zawiera program do rezerwacji hotelowych RH2!

Firma GiP – dlaczego warto na nich powstawić?

Firma GiP to gwarancja jak najlepszego oprogramowania hotelowego i gastronomicznego w możliwie jak najniższej cenie!

Firma GiP działa na rynku już od 1989 roku i od tego czasu praktycznie stale jest ona niewątpliwym liderem na rynku oprogramowania hotelowego. Mogą się oni poszczycić między innymi tym, że z ich rozwiązań korzystały praktycznie wszystkie hotele ówczesnej sieci Orbis. Właśnie dzięki tej współpracy z tak dużym i wymagającym wtenczas klientem pozwoliła im na stworzenie oprogramowania, które obecnie z pewnością jest najlepsze na rynku. Skąd mamy tę pewność? Korzysta z niego aż kilkuset klientów, w tym zarówno pojedyncze hotele, czy restauracje, jak też naprawdę duże obiekty sieciowe.

Zapewniamy Ci między innymi:
– bezpieczeństwo;
– elastyczność;
– przejrzystość naszych ofert;
– wsparcie eksperckie;
– dopasowanie do polskiego rynku usług gastronomicznych i hotelarskich;
– oszczędności.

Zatem nie ma na co czekać, jeśli dobry program do zarządzania hotelem to, to czego potrzebuje Twoja firma skontaktuj się z nami już dziś. Nasza oferta idealnie pasuje, zarówno do Twoich potrzeb, jak też do potrzeb wszystkich Twoich klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *