Blog

Zerif supports a custom frontpage

Płytki drewnopodobne – elegancja i praktyczność w jednym

Drewno jest takim materiałem wykończeniowym, które dodaje każdemu wnętrzu wyjątkowo ciepłego i przytulnego klimatu. Z tego też względu nawet we wnętrzach minimalistycznych czy też bardzo nowoczesnych wprowadza się je na zasadzie kontrapunktu, na przykład w formie drewnianej podłogi. Warto jednak mieć świadomość tego, że drewno jest materiałem wykończeniowym o dość sporych wymaganiach, zarówno co do użytkowania podłogi drewnianej jak i jej pielęgnacji. Dodatkowo, nie do każdego pomieszczenia drewniana podłoga będzie dobrym rozwiązaniem. Dlatego też sensowną alternatywę dla drewnianej podłogi stanowią płytki drewnopodobne – http://dagmaplytki.pl/plytki-drewnopodobne.
[…]

Najczęstsze błędy w obsłudze gościa hotelowego

Zadowolony klient to jeden z celów, do jakiego dąży obsługa każdego hotelu w kraju i za granicą. Wspomniana satysfakcja wynika bardzo często z jakości obsługi personelu hotelowego oraz usług dodatkowych świadczonych przez profesjonalną kadrę na najwyższym poziomie. Dlatego też hotel stara się, aby jego gość poczuł się komfortowo i bezpiecznie. Pomaga w tym system rezerwacji hotelowych. Jakie błędy można uniknąć przy obsłudze gościa, dzięki temu systemowi? Odpowiedź w naszym tekście lub pod linkiem: http://www.chart.pl/news/bledy-w-obsludze-goscia-hotelowego/.
[…]

Zapanuj nad swoimi rezerwacjami w hotelu


Nie wiesz co zrobić, aby opanować cały ten chaos, związany z tworzeniem rezerwacji w hotelu? Nie próbuj radzić sobie z tym sam! W świecie nowoczesnych technologii już dawno naprawdę sprytnie rozwiązano ten problem. W jaki sposób? Program do rezerwacji hotelowychhttp://www.gip.com.pl/systemy-hotelowe-i-gastronomiczne/hotele/ – stanowi idealne rozwiązanie tej kwestii!
[…]

Prosty sposób na rozwiązanie w skomplikowanej tematyce zarządzania siecią sprzedaży


Doskonale wiadomo, że w momencie w którym zarządzane przez nas przedsiębiorstwo rozrasta się o sieć filii, nowych sklepów (które na potrzeby tego tekstu warto jest przyjąć jako przykład), czy kolejnych partnerów pod naszą opieką, pojawiają się z wolna także coraz bardziej rażące problemy z zawiadywaniem całością naszego biznesu. Im więcej pojedynczych „cegiełek” musimy uwzględnić w naszym planie działania, tym bardziej jest on narażony na problemy z koordynacją i zarządzaniem, których nie rozwiąże na pozór oczywiste zatrudnienie większej liczby pracowników. Nie jest ono zarazem w żadnym wypadku złym rozwiązaniem. Zdecydowanie nie, stanowi wręcz konieczność. Jest jedynie obciążone nieadekwatnym diagnozowaniem problemu.
[…]

Jaki monitor dotykowy wybrać? Poradnik zakupowy

Z głównych założeń producentów wynika, że monitor dotykowy (interaktywny) ma być urządzeniem wielkoformatowym, na które mogą zostać nanoszone pewnego rodzaju notatki czy wyświetlane obrazy, konieczne do przedstawienia w danym momencie większej grupie osób. Jeśli chodzi o dotykowe monitory – https://www.posiflex.com.pl/pl_jak-wybrac-odpowiedni-monitor-dotykowy,207.html – to przede wszystkim dostępne w sprzedaży mają przekątne 55”, 65”, 70” oraz 84”. Czym się należy zatem kierować wybierając najlepszy i najbardziej praktyczny monitor interaktywny?
[…]

Poznaj program do przyjmowania zamówień – Ordering


Program do zamówień Ordering – http://www.mojegastro.pl/ordering-program-do-zamowien/ – stanowi niezwykle proste, a zarazem szalenie praktyczne rozszerzenie funkcjonalności strony internetowej lokalu gastronomicznego. System ten doskonale odnajdzie się nie tylko w restauracjach, ale też w barach lub pizzeriach – wszędzie tam , gdzie serwowane jest jedzenie i zachodzi konieczność uporządkowania zamówień, dla zwiększenia jakości obsługi klienta.

Dlaczego warto w niego zainwestować? Więcej informacji znajdziesz w naszym tekście. Zachęcamy do czytania.
[…]

Program do sprzedaży detalicznej — co warto o nim wiedzieć?

 
POSitive Retail to profesjonalny program do sprzedaży detalicznejhttp://positiveretail.pl/program-do-sprzedazy-detalicznej-co-warto-o-nim-wiedziec/ – stworzony w oparciu o 20 lat doświadczenia w branży. Z tego oprogramowania może korzystać każdy począwszy od sprzedawcy w sklepie po kierownika sieci. Jest on wyposażony w wiele modułów ułatwiających codzienną pracę pozwalających również na podniesienie rentowności i poprawę jakości obsługi klienta.
[…]

Jakie oprogramowanie dla hoteli będzie najlepszą opcją?

Dla przeciętnego gościa prowadzenie hotelu może wydawać się bardzo proste. Kilka pokoi, personel i można zaczynać… Wielu z nich nie widzi strategii, oprogramowania, podwykonawców i współpracowników. Co tak naprawdę przysparza wielu kłopotów podczas rozpoczęcia działalności w branży hotelarskiej? Bogata oferta oprogramowania dla hoteli sprawia, że wybór właściwego to ogromne wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy.

Od jego działania zależy powodzenie pracy obiektu na wielu szczeblach. Idealny program powinien łączyć w sobie przejrzystość, łatwość obsługi i wielofunkcyjność. Z pomocą przychodzi CHART, który łączy w sobie innowacyjne rozwiązania i sprawdzoną funkcjonalność. Możliwość personalizowania opcji tego oprogramowania sprawia, że sprawdzi się on zarówno w małych pensjonatach, jak i hotelach gotowych na przyjęcie kilku tysięcy gości jednocześnie. Jego wprowadzenie i właściwe wykorzystanie będzie nie tylko ułatwieniem dla pracowników, a także w dużej mierze dla gości.
[…]